Проблеми національної ідентичності для України

нац. іденичність для Укр.15 жовтня відбулася зустріч у Клубі, на якій, як ніколи раніше, розглядалася проблема значущості і важливості визначення власної Позиції (бачите, збігається з назвою клубу!). Хто ти є? Ким себе вважаєш? Що для тебе значить твоя держава Україна? Від того, як ми окреслимо коло своїх стверджень та сподівань, буде залежати визначення нашої національної ідентичності. Саме про це йшла мова, на наш погляд, під дуже вдалим керівництвом модератора теми Ю.І. Іцковського, людини у місті відомої і шанованої. Не все йшло рівно, але таке явище не суперечить ходу дискусії. Деякі репліки надмірно емоційних осіб вміло та тактовно спрямовувались модератором у толерантне та зважене русло. Розмова про своє визначення у досить важкі як для країни, так і для її громадян часи, була актуальна, бурхлива та особливо своєчасна напередодні чергового випробування нашої громадянської Позиції – виборів у місцеві Ради.
Представлена до теми література,, зацікавила присутніх, тому відразу після огляду її розібрали небайдужі члени Клубу. Дуже активно вела себе молодь – студенти шостого курсу нашої «Сухомлінки». Це не тільки приємно, а й дуже важливо!
Наступна зустріч відбудеться за графіком – третій четвер місяця, це – 19 листопада. Про тему і модератора ми вас повідомимо на нашому сайті та на ваших e-mail за тиждень.
До зустрічі!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.