Вендета у форматі 3D

У житті молодого автора Лілії Бондаренко сталася знакова подія – 27 січня в науково-педагогічній бібліотеці відбулася презентація її нової книги “Вендета у форматі 3D”. Це вже другий роман письменниці. З першою книгою «Тринадцята жінка Фрейда» Лілія стала дипломантом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».
Вечір розпочався з того, що Лілія щиро подякувала своїм вчителям Людмилі Старовойт та Поліні Михайлівні за ті знання, які отримала в Миколаївському національному університеті ім. В. Сухомлинського. Власне, ще зі студентських років розпочався шлях у літературу.
«Вендета у форматі 3D» – психологічний роман про жорстку боротьбу за право кохати і бути коханим. Історії трьох українок, темпераментних та емоційних, мають намір переконати читача у тому, що справжня Жінка, що пізнала силу і глибину кохання, не здатна на помсту, усвідомлюючи її руйнівну та нищівну силу. Любов однієї дає шанс не лише чоловікові на одужання, але й на зцілення самої жінки. Інша, проходячи свій терновий шлях, – падає, піднімається, але, не зважаючи на тягар зі страждань, болю і горя, з надією в очах і вірою в серці йде вперед. Це може бути дорога довжиною у ціле життя, як для третьої.
Лілія Бондаренко розповіла, що вона пише про жіночі долі. У кожної героїні вони різні. Але, загалом, йде розповідь про складні стосунки між коханими. Кожна з жінок шукає свій шлях до щастя і знаходить його.
Гості – Леонід Ржепецький, Анна Румянцева, Євген Горбуров, Юрій Котляр, Людмила Старовойт, Поліна Водяна, Владлена Русова, Інна Береза, Анастасія Рудницька, ведучий вечора, директор науково-педагогічної бібліотеки Костянтин Картузов, підкреслювали, що письменниця, ніби магнітом, притягує увагу читача до сюжету, бо високі за тональністю почуття, викликають переживання за долі жінок.
Виступаючі також відзначали чистоту української мови та прив’язку описуваних подій до Миколаєва . Ці фактори викликають повагу і довіру до автора.
Голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Віра Марущак не лише привітала письменницю, а й вручила рекомендацію для вступу до НСПУ і висловила сподівання, що Лілія Бондаренко буде справжньою гордістю спілки.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.