Школа бібліотечної майстерності

Школа бібліотечної майстерності – один з започаткованих у цьому році проектів НПБ – почала свою діяльність. Перше заняття було присвячене темі “Форми і методи популяризації літератури”. Шкільні бібліотекарі отримали консультацію, в якій було розкрито три напрями роботи за цією темою. Наголос у напрямі “Індивідуальна робота” було зроблено на любові до книги, читання, а, головне, до дітей. Ця форма роботи повинна виключити будь-які елементи вимушеності. Дотримання етичних норм, витримка та доброзичливість з боку бібліотекаря – основна вимога при використанні індивідуальних форм спілкування.
Наочна пропаганда літератури – це більш звична форма, але й її теж потрібно наповнювати новим змістом, шукати нетривіальні рішення.
Найбільш складна за організацією та наповненням – масова форма популяризації літератури та читання. Але вона має перевагу хоча б у тому, що може втілюватися в безлічі різноманітних варіантів.
Наприкінці заняття був представлений творчий доробок з бінарних форм зав. бібліотеки МЗОШ №53 Вишнякової Т.Г.
Сподіваємося, що ця зустріч у Школі була не тільки корисною й приємною.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.