Формування технологічної культури майбутнього викладача

Сучасна педагогічна освіта зорієнтована на підготовку висококваліфікованого, конкурентоспроможного вчителя та викладача, мобільного активного, творчого, здатного до впровадження новітніх педагогічних технологій, спроможного як до розвитку учня та студента, так і до власного неперервного саморозвитку.
26 жовтня Центр «Європейська освіта дорослих» спільно з Науково-педагогічною бібліотекою м. Миколаєва презентував видання «Формування технологічної культури майбутнього викладача», яка є своєрідним підсумком одного з етапів роботи колективу авторів. Це вже 11 книга з серії «Педагогічна освіта XXI століття», заснованої професором Пєхотою О. М. 2009 року.
Ця подія викликала зацікавлення у тих, кому небайдужа педагогічна освіта, хто прагне відкривати в ній, як у складовій освіти дорослих, нові сторінки. На зустрічі із авторами було багато знайомих облич. У виданнях серії попередніх років побачили світ результати досліджень Веліховської А. Б. (начальник Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА), Шуляра В. І. (директор Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти), тому вихід чергової книги колег був для них цікавим.
Представляла нове видання, як завжди, Роскіна Т. І. директор Науково-педагогічної бібліотеки Миколаєва, яка дружить і опікується результатами досліджень авторського колективу. Історія розвитку наукового напрямку «Педагогічні технології в школі та вишах» була представлена виставкою книг та змістовною презентацією.
Колектив науковців Пєхота О. М., Середа І. В., Тихонова Т. В., Прасол Н. О., Адаменко О. О., Манькусь І. В., Недбаєвська Л. С. добре відомий не тільки в Миколаєві, а й Україні, тому що кожна робота серії широко використовується різними вишами України. Розвиток наукового напрямку «Технології в освіті» продовжується, на черзі – наступне видання.


Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.