Правова освіта і наука – необхідні умови стабільності та розвитку

21 квітня, у рамках роботи XV виставки місцевих видавництв, присвяченій Всесвітньому дню книги та авторського права, у науково-педагогічній бібліотеці відбулася презентація наукової та навчальної юридичної літератури Луганського державного університету внутрішніх справ “Правова освіта і наука – необхідні умови стабільності та розвитку”.
Університет представили науковці Микола Карчевський, Олексій Бочковий, Володимир Нестерович, Антон Кудінов та Максим Кривонос.
Фонді бібліотеки є достатньо юридичної літератури. Видання ж спеціалізованих вишів посідають особливе місце завдяки своїй значущості та актуальності. Адже бібліотека інформаційно забезпечує процес навчання студентів різних напрямів, зокрема і юристів. Костянтин Картузов від імені бібліотеки подякував гостям за можливість ознайомлення з друкованим надбанням університету.
Співробітники університету не тільки ознайомили присутніх з матеріалами свого видавництва, а й поставили непрості запитання: «Яка роль юридичної науки?», «Яким чином можна впливати на ефективність права в Україні?».
Не залишилися осторонь й інші важливі юридичні питання: організаційно-правові та процесуальні аспекти діяльності Національної поліції України; проблеми підготовки кадрів для правоохоронних органів; кримінально-правове відображення тенденцій інформатизації суспільства – від протидії продажу наркотиків у мережі Інтернет до кібербезпеки держави в цілому; якою бути адвокатурі в Україні; філософія права, право як феномен культури; конституційне право та виборче право як фундаментальні основи правової системи.
Незважаючи на те, що представлені наукові та навчальні посібники розраховані переважно на юристів, яскрава презентація, актуальність проблем, що досліджувалися, викликали чималий інтерес аудиторії та привернули увагу старшокласників до важливої і відповідальної професії юриста.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.