Періодичні видання

2012

computer-01-full

Заступник директора школи

Цей журнал максимально практичний і інформативний. В ньому ви знайдете розробки планів роботи, циклограми діяльності завуча, алгоритми дій в конкретних ситуаціях, рекомендації фахівців, роз’яснення експертів. До уваги завучів також матеріали по оформленню різної документації, участі в різних конкурсах тощо.
Ось деякі рубрики журналу:
– Говоримо про важливе
– Застосовуємо педагогічні інновації
– Методичний кабінет
– Тримаємо на контролі
– Оформлюємо документацію
– Працюємо з нормативними документами
– Консультуємося у експерта

new_journal-02-full

Методист (Шкільний світ)

В цьому журналі ви отримаєте відповіді на актуальні питання:
– Як визначити стратегію розвитку методичних служб регіону?
– Як створити комфортний навчальний простір?
– Оволодіння якими знаннями дозволить не боятися конкуренції на ринку праці?
– Як зробити методичну роботу в регіоні результативною та адресною?
В першому номері журналу можна ознайомитись з матеріалами з методичного забезпечення діяльності закладів освіти, комплексно-цільового планування, потрфоліо методиста, моніторингових досліджень.

new_journal-03-full

Психологічна служба школи


Цей журнал – все найкраще з практичної психології та соціально-педагогічної роботи: рекомендації провідних експертів у галузях психології, соціальної педагогіки. З ним вам буде легше організувати діяльність психологічної служби загальноосвітнього навчального закладу з максимальною ефективністю. Разом з журналом робота практичного психолога та соціального педагога відповідатиме всім вимогам профільних законодавчих актів, ви будете готові до перевірок контролюючих органів.
.

new_journal-04-full Довідник директора школи

Це практичне щомісячне видання для директора школи. Ви отримаєте 80 сторінок актуальної та корисної інформації для прийняття управлінських рішень:
– практичні рекомендації від фахівців галузі освіти;
– консультації експертів з питань економіки, фінансів, господарської діяльності, кадрової політики, охорони праці, адаптованої до потреб керівників навчальних закладів;
– актуальні нормативно-правові документи, які регламентують діяльність ЗНЗ, та коментарі до них;
– обмін досвідом з питань управління навчальним закладом;
– «Школа менеджера освіти»- програма заочного підвищення управлінської компетентності.

new_journal-05-full

Довідник класного керівника

Цей журнал – практичне щомісячне видання для класних керівників, заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів.
Унікальність журналу в наступному:
– Матеріали допомагають організувати діяльність класного керівника максимально ефективно;
– Публікації мають суто практичний зміст і спрямовані на визнання конкретних завдань. Тематика публікацій відповідає циклограмі роботи навчального закладу;
– Провідні фахівці надають консультації стосовно фізичного, психологічного, інтелектуального розвитку дитини, складних ситуацій, що виникають в дитячому колективі;
– Матеріали надаються як статті інформаційно-методичної спрямованості : компетентно, просто зрозуміло.

new_journal-06-full

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

Це щомісячний навчально-практичне та бібліографічне видання для школи, адресоване всім учасникам навчально-виховного процесу: тим, хто вчить і навчається, тим хто організовує і забезпечує навчально-освітню діяльність. Журнал надходить передплатникам у вигляді комплекту, що містить: друковану частину, компакт-диск CD-Rom, бібліографічні картки, бібліографічні списки “Нове для навчального процесу”. Серед рубрик журналу такі як: “Бібліотека у школі”, “Інформаційне забезпечення управління школою”, ”Інформаційне забезпечення навчального процесу”, “Інфрмаційна культура”, “Календар знаменних і пам’ятних дат”..

new_journal-07-full

Вихователю ГПД. Усе для роботи (Основа)

На сторінках першого і єдиного в Україні спеціалізованого науково-методичного журналу для вихователів груп продовженого дня ви знайдете весь необхідний матеріал щодо організації роботи ГПД, а саме:
– норматино-правові документи
– планування роботи
– поради щодо організації самопідготовки учнів
– практичні розробки виховних заходів різноманітної тематики
– дидактичні матеріали ігрового характеру для копіювання і т. д.

new_journal-08-full Психолог дошкілля (Шкільний світ)

Це всеукраїнська газета для психологів та педагогів дошкільних навчальних закладів. Виходить 1 раз на місяць. В ній ви зможете знайти матеріали з методичної роботи , роботи з батьками, роботи з педагогічним колективом та інші.
.
new_journal-09-full

Работник социальной службы

Журнал розкриває специфіку змісту і організації діяльності керівників і різних категорій співробітників органів соціального захисту населення: директорів, завідуючих відділеннями, спеціалістів з виховної робти, практичних психологів, соціальних педагогів, соціальних працівників.В цьому виданні друкуються статті з питань статусу, професійної майстерності, етики соціальних працівників, профілактики їх професійного вигорання.