Свірська Тетяна Дмитрівна

Тетяна Дмитрівна Свірська народилася 8 березня 1966 року, в селищі Щербанівському, Вознесенського району, Миколаївскої області. З 1985 по1989 навчалася у Рівненському Державному інституті культури, здобуваючи фах режисера. По закінчені навчання працювала керівником літературно-музичного клубу в місті Івано-Франківськ. Згодом, одружившись, переїхала до міста Тернополя, де працювала методистом у обласному будинку культури «Березіль». У буремні дев’яності молода сім’я переїжджає на Миколаївщину, а згодом, у 1997 році, селиться у самому Миколаєві.

Свої слушні поради, та фахову оцінку першим творам дав відомий український поет Дмитро Кремінь. Його підтримка мала велике значення для поетеси. У 2006 році в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області на 2006-2010 роки видавництвом «Іліон» була випущена перша збірка поезій «Політ на волю.»Згодом, за сприянням головного редактора журналу «Благовісник» у серії «Мелодія серця» була опублікована ціла низка віршів поетеси. В 2009 році, у рубриці «Сонячні кларнети почуттів» журнал «Дніпро» розмістив вірші «Я заблукала серед літа», та «Не придумуй собі героїв».

Надалі коло творчості Тетяни Свірської розширюється і вона починає друкувати у журналі «Малятко» свої перші дитячі вірші. Збірка поезій «Із вічністю наодинці» вийшла у серії «Миколаївське перехрестя», завдяки старанням і клопіткій праці видавництва «Шамрай». Сьогодні поетеса живе новими творчими планами і сподівається, що незабаром у рамках нової обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області на 2013-2014 роки з’явиться її перша збірка віршів для дітей «Сонячний зайчик».

Свірська Тетяна Дмитрівна стала переможцем IX та XII Обласного конкурсу “Краща Миколаївська книга” у номінації «Краще видання для дітей та юнацтва»: у 2015 році перемогу здобула книга «Сонячний зайчик» (видавець Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Іліон»), а у 2018 році книга “Подорож у Дивне, або Нова Казка”.