Півненко Олена

Півненко Олена Євгенівна, народилася 05.03.2000 р. у м. Миколаєві. з 2006 р. по 2017 р. навчалася в ЗОШ №24, а з 2017 р. – студентка МФКНУКіМ (на даний момент 4 курс, кафедра графічного дизайну). Починала свої творчі кроки у віці 14 років. Тоді ж пробувала себе у письменництві, а у 15 років написала першу книгу. Наприкінці 2018 р. пішла до видавництва Ірини Гудим з мрією видати свою книгу “Єлень: Пряжа долі”. У 2019 р. книга виходить не великим тиражем – 50 примірників, котрі швидко віднайшли відгук читачів. Взимку 2020 р. вийшло продовження книги “Єлень: Час битви”.
Книжки з циклу “Єлень” – це підлітковий фентезійний роман оснований на скандинавській та слов’янській міфології. Книги розкривають життя богів і смертних, а також розповідає про їхні відносини. Цикл сповнений таємницями слов’янського світу, котрий з’являється вже в другій частині. “Єлень” – це книга для холодного зимового вечора, коли як ніколи хочеться відчути дещицю магії поруч з собою.
Всього планується видати п’ять книжок з цього циклу (“Єлень: Пряжа долі”, “Єлень: Час битви”, Єлень: Таємниця білої олениці”, “Єлень: Божі війни” та “Єлень: Призначення долі”).