Парамонов Євген

Євген Парамонов народився у Миколаєві у грудні 1954 р. у робочій сім`ї. Закінчив середню школу №35. Працював столяром у Чорноморському суднобудівному заводі. З 1973 по 1975 проходив строкову службу у збройних силах у м. Новосибірську. По поверненню до Миколаєва вступив до педагогічного інституту, який закінчив у 1979 році. За фахом – вчитель історії та суспільствознавства. По закінченні інституту три роки працював вчителем у Киселівській середній школі Снігурівського району. У 1982 році повернувся до Миколаєва. Працював заступником директора середньої школи № 15.
У 1983 році був запрошений на державну службу. Більше 12 років служив інспектором з виховної роботи обласного Управління освіти. Спеціалізувався за напрямком профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі: (дитяча та молодіжна злочинність, наркоманія, бродяжництво та ін).

У 1996 році був запрошений започаткувати створення і очолити новий структурний підрозділ облдержадміністрації – Службу у справах дітей. На посаді начальника обласної служби у справах дітей працював більше 15 років.
У 90-ті роки спрямовував діяльність підпорядкованих районних та міських служб у справах дітей на подолання такого тяжкого соціального явища, як дитяча безпритульність. З початку 2000-х, коли безпритульність в області в цілому було подолано, спрямував зусилля служб на вирішення питань захисту прав дітей сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, залучення їх до сімейних форм виховання, створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

У вересні 1991 року створив у місті «Молодіжну детективну школу» (МДШ) – авторський проект правознавчої та виховної спрямованості для підлітків. За станом на цей час МДШ працює у місті вже понад 30 років. Її випускники зайняли гідне місце у спільноті міста Миколаєва, правоохоронних органах та збройних силах України.

У 2011 році вийшов у відставку з державної служби, викладав соціальні дисципліни у Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили. З 2014-го року – пенсіонер.
Літературну діяльність розпочав у 1984 році. Публікувався на сторінках газети «Південна правда», тривалий час співпрацював з газетою «Вечірній Миколаїв». Є автором більш ніж 100 публікацій з суспільно – політичної та молодіжної тематики. У 1989 році став переможцем конкурсу читацьких симпатій «Учительської газети» під псевдонімом «Бюрократ». Публікувався як під власним іменем, так і під літературними псевдонімами «Евгений Николаев», а з 2004 року «Женя Желдоровский».

Є автором декількох власних соціальних проектів.

У 2019 р. Євген створив «Клуб любителів міста Миколаєва» до якого увійшли відомі у місті люди, представники громадськості, масс-медіа, видавничої сфери, поети, митці.

У 2019 р. вийшла з друку перша книга «Жені Желдоровського» «Окупація – негероїчні спогади про героїчне минуле». У 2020 р. – друга книга – «Шпана післявоєнна».