Грунська Ірина Іванівна

Грунська Ірина Іванівна
(1961 р.н.)

Біографічна довідка 

 

      Грунська Ірина Іванівна народилася в місті Мелітополі 23 листопада 1961 року. Закінчила художнє училище. Викладала уроки образотворчого мистецтва в дитячій недільній школі при храмі Серафима Саровського в м. Мелітополі. За участь в обласному конкурсі методичних розробок уроків для недільних шкіл нагороджена дипломом другого ступеня від Запорізької єпархії. 
      До Миколаєва Ірина Іванівна приїхала вслід за своїм чоловіком – художником, дизайнером Олексієм Грунськім. Працюючи художником-оформлювачем в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко, створила дитячу літературно-художню студію, де на уроках-казках вчила дітей образотворчого мистецтва, розповідаючи їм про творчість знаменитих художників і знайомлячи їх з новинками дитячої літератури. 
      Брала участь у фестивалях авторської пісні. 
      Свою першу казку для дітей «Тимоня», в якій розповідається про новорічні пригоди хом’яка, Ірина Грунська написала 2008 року. Доповненням до видання стали ілюстрації самого автора. Ця книга стала переможцем третього обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга 2008 року» в номінації «Краще видання для дітей і юнацтва». 2012 року в рамках Миколаївської обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження і популяризації української книги в Миколаївській області була випущена ще одна книга автора «Казки літнього саду» – збірка веселих і повчальних казок для дітей. Ця книга також проілюстрована автором. Тираж книги був розповсюджений по бібліотеках і дитячих будинках Миколаївської області. 

 

​Твори у фонді Науково-педагогічної бібліотеки:

 

 

  Грунская, Ирина Ивановна. Тимоня. Городская сказка не для самых маленьких [Текст] : сказки / И. И. Грунская ; худож. И. И. Грунская. – Николаев : ООО “Фирма “Илион”, 2008. – 230 с. : рис. 
  Грунская, Ирина Ивановна
  Грунская, Ирина Ивановна