Справа №

Сьогодні не лише фахівці, але й широкі верстви населення виявляють великий інтерес до рідної історії, особливо до її трагічних сторінок, приховуваних радянським режимом подій і фактів. Тяжкою спадщиною кривавих часів були масові репресії проти різних верств радянського суспільства, що чинилися злочинним сталінським режимом та його провідниками в Україні.
Саме з метою відтворення історичної правди і народилась ідея створити телевізійний проект «Справа №». На разі він є унікальним і не має аналогів в Україні. За два роки існування телепрограми «Справа №» було створено понад 50 документальних фільмів, у кожній серії проекту окрема сторінка історії нашої області. З ініціативи обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності всі серії об’єднані в «Фільмотеку вчителя історії».
Пропонуємо ознайомитися з представленими відеоматеріалами для подальшого використання на уроках історії – цикл передач «Справа №».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.